Jordan Fried, generálny riaditeľ a predseda poskytovateľa blockchainového portfólia Immutable Holdings, predpokladá, že Bitcoin dosiahne cenový cieľ 1 milión dolárov, keď sa všetky mince vyťažia. V rozhovore pre Kitco News Fried naznačil, že Bitcoin je v súčasnosti druhou verziou zlata a pri jeho raste Bitcoin prevýši limit drahých kovov na viac ako dvojnásobok. 

„Bitcoin je„ zlato 2.0 “a jedného dňa prekoná trhovú hodnotu zlata okolo 10 biliónov dolárov. V skutočnosti, vzhľadom na to, že ide o ďalšiu generáciu zlata, Bitcoin pravdepodobne zdvojnásobí trhovú hodnotu zlata a dosiahne 20 biliónov dolárov alebo viac, čo znamená 1 milión dolárov za mincu, ak sa vyťaží takmer 21 miliónov mincí,” povedal Fried.

Fried tiež uviedol, že kapitalizácia trhu s Bitcoinmi v určitom bode prekoná celú ekonomickú produkciu USA. Plánovaný nárast majetku pripisuje faktorom, ako je zvýšená adopcia a strop 21 miliónov coinov. Exekutíva tiež verí, že kryptomeny sa stali rajom proti nadmernému tlačeniu peňazí. Podľa Frieda by mal byť koncept nedostatku v kryptomenách chránený za každú cenu.

Taktiež uviedol, že by sa malo zastaviť tlačenie peňazí centrálnou bankou, pričom navrhuje, aby cestou vpred boli kryptomeny. Uznal, že Bitcoiny vedú k zlepšeniu internetového bohatstva a naznačil, že kryptomeny vo všeobecnosti nahradia nekryté peniaze. Poznamenáva, že Bitcoin sa stane najväčším víťazom, ktorý bude mať najväčšiu hodnotu pri transakciách ovládajúcich internet.

Zdroj: Finbold

Autor: Igor Stanko, CVEU.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prihlásiť sa k odberu NOVINIEK

Zákazník svojím potvrdením dáva spoločnosti súhlas na využitie,spracovanie a zhromažďovanie svojich Osobných údajov podľa ustanovenia GDPR z 25.5.2018

CVEU.eu

Bitcoin je nová metóda nakladania s peniazmi. Jeden z najdôležitejších vynálezov v celej histórii vývoja od výmenného obchodu po súčasnosť.

Začiatok nového sveta, ktorý je slobodný, lepší a transparentnejší bez obmedzení!

Buďte s nami
Naša Adresa

CVEU a.s.
Palárikova 2845/26A
022 01 Čadca
Email: info@cveu.eu
Telefon: +421 951 009 875

Rýchla Voľba

© 2021 CVEU a.s., All rights reserved.

Poučenie

Kryptomeny sú vysoko špekulatívne, nesú určité riziko a nemusia byť vhodné pre všetkých investorov. Obchodovanie môže priniesť značné výhody, ale zahŕňa aj riziko čiastočnej alebo úplnej straty finančných prostriedkov a mali by ho zvážiť počiatoční investori. Dôrazne odporúčame, aby ste si pred investovaním prečítali naše podmienky. Investori si musia byť vedomí svojich jednotlivých daňových povinností z kapitálových výnosov v krajine bydliska.